128 окрема гірсько-піхотна бригада. «На передовій»

Перша частина про передовий загін 128ї ОГПБ, яка перша зустрічає ворога.

Провівши добу у Станиці Луганській в одній з рот сто двадцять восьмого ОГПБ ми своїми очима побачили «перемир’я», постійні обстріли з мінометів і гранатометів, залп «Граду». За словами бійців за останні два тижні відбулися зміни, терористи почали застосовувати установки РСЗВ БМ-21 «Град», чого раніше в цьому секторі не було. Також бійці розповіли про застосування терористами гвинтівок «Вихлоп», РПО «Джміль» і показали реактивний двигун від РПО.
На передовій бійці більше двох місяців, а деякі вже чотири місяці перебувають в зоні бойових дій, були і в аеропорту Луганська, в п. Леніна і в Родакове, а тепер у Станиці Луганській. Як жартують самі бійці, вже Луганськ по колу обійшли, а так в ньому і не були. Дуже просять провести ротацію або дати їм хоча б короткочасну відпустку побачити сім’ї, та й просто відпочити, так як накопичилася величезна втома як фізична, так і психологічна, від постійних обстрілів і нічних тривог неможливо відпочити, за ніч вдається поспати 2-3 години.
«Якщо поважаєте то що робимо ми, будь ласка робіть те що обіцяєте. Якщо будете виконувати свої обіцянки, то як мінімум хлопці будуть повертатися і будуть далі захищати свою батьківщину, а не будуть просто приїжджати додому і вже не виїжджати з дому нікуди »- звертаються бійці до уряду.